Často kladené otázky

Doba dodania závisí od prepravných spoločností ale taktiež aj od procesu výroby. Produkt vám vieme odoslať do 4 pracovných dní od vytvorenia objednávky, respektíve prijatia platby. V prípade ak si želáte produkt doručiť ešte skôr, odporúčame vám možnosť "EXPRESNEJ výroby" ktorú nájdete v košíku
Keďže razenie do našich produktov prebieha ručne a každý symbol alebo písmeno sa razí samostatne, je množstvo ponúkaných, možných symbolov, písmen obmedzené na tie, ktoré sú zobrazené v galérií produktov s vlastným textom.
Naše náramky do ktorých ručne razíme texty podľa želania, vyrábame z materiálov oceľ, mosadz a meď
Všetky náramky sú nefarbené, sú teda v prirodzených farbách daného kovu.
Oceľové náramky sú striebornej farby a sú vyrábané z nehrdzavejúcej ocele a sú odolné voči vlhkosti, časom svoju farbu nemenia, sú taktiež aj najodolnejšie.
Mosadzné náramky sú zlatej farby a sú vyrábané z materiálu mosadz. Mosadz časom tmavne, naberá patinu čo je pre tento kov prirodzený proces. Pre zachovanie lesku náramku vám odporúčame precitať si našu podsekciu "Starostlivosť o bižutériu"
Medené náramky sú medenej farby a sú vyrábané z materiálu meď. Meď časom tmavne, naberá patinu čo je pre tento kov prirodzený proces. Pre zachovanie lesku náramku vám odporúčame precitať si našu podsekciu "Starostlivosť o bižutériu"
Náramky ktoré ponúkame sú obručového typu, čo znamená ich veľkosť je prispôsobiteľná stlačením / roztiahnutím náramku na ruke .
Naše mosadzné náramky sú vhodné na obvod zápästia od 14 až do 18,50 cm. .
Naše oceľové náramky sú vhodné na obvod zápästia od 14 až do 19 cm.

V prípade záujmu o náramok pre iný obvod zápästia nás neváhajte kontaktovať na info@rucickovo.sk, radi vám vyrobíme náramok pre vami želaný obvod.
Na náramok, lyžičky poprípade iný produkt ktorý ponúkame si môžete nechať vyraziť akýkoľvek vami želaný text. Každý produkt má ale obmedzený počet ručne vyrazených znakov ktoré sú v cene jedného produktu. Pri každom produkte je stále uvedený počet povolených znakov. V prípade záujmu o text s väčším počtom znakov, je možné tento text vyraziť ale za príplatok za extra ručne vyrazené znaky.
Áno, na náramok vám vieme vyraziť text z obidvoch strán. To znamená že ak si prajete text iba na vonkajšiu, iba na vnútornú alebo na obe strany náramku, tak je to možné.
Naše obručové náramky sú vhodné ako na dámsku tak aj na pánsku ruku. Dôležité je ale poznať obvod zápästie, keďže naša klasická veľkosť náramku, je vhodná na obvod zápästia do cca 19 cm.
V prípade záujmu o náramok pre iný obvod zápästia nás neváhajte kontaktovať na info@rucickovo.sk, radi vám vyrobíme náramok pre vami želaný obvod.
Naše lyžičky a lyžice a iné príbory s ručne vyrazenými textami sú vhodné na každodenné používanie. Neodporúčame si ich teda šetriť, odkladať na políčku, ale používať ich pravidelne a tešiť sa z nich :)
Naše príbory, teda lyžičky, vidličky, lyžice a iné sú všetky vyrobené z ocele. Príbory v striebornej farbe, sú teda nefarbené, ide o prirodzenú farbu kovu. Táto strieborná farba sa teda časom neošúcha. Pri príboroch zlatej alebo medenej farby, sa jedná o výrobky z ocele ktoré sú farbené. Sú farbené vysoko-odolnou farbou, napriek tomu sa ale môže stať že sa zlatá alebo medená farba na príboroch časom ošúcha. Pri umývaní týchto príborov drôtenými kefami či iným mechanickým spôsobom sa samozrejme farba poškrabe a poškodí, tak ako pri každom farbenom riade.
Naše príbory odporúčame umývať ručne. Umývačku riadu na umývanie našich riadov neodporúčame.