Recenzie
Petra K. (15.2.2026 19:31)
Petra H. (15.2.2026 18:21)
Anna K. (15.2.2026 18:07)
skvelá komunikácia, milý prístup, rýchle dodanie, pekné balenie. Obchod doporučujem, podpora domáceho trhu.
Lubos B. (15.2.2026 18:03)
Všetko ok, produkt zodpovedal predstavám, rýchla komunikácia, doručenie
Lívia G. (14.2.2026 15:27)
Objednávala som si prvý krát,no určite nie posledný. Krásne výrobky,kde cítiť,že sú tvorené so srdcom,prepracované detaily,neskutočne krásne balenie. Rýchle spracovanie,vybavenie objednávky. Nakoľko z mojej strany vznikol malý problém,tá ochota ,ústretovosť za vyriešenie problému ,aby boli obe strany na maximum spokojné,bola som milo prekvapená prístupom. Za mňa 100 % spokojnosť ...
-
Široký sortiment
-
Rýchle dodanie
-
Prekrásne balenie ...
-
Keď som otvorila balíček,proste wau..
-
Žiadne
Ivana M. (12.2.2026 18:21)
Olga K. (12.2.2026 18:18)
Estetický dojem,velmi hezky nafoceno -odpovídá realitě.Snadný postup při nákupu.Řemeslné provedení.?
Barbara H. (10.2.2026 18:44)
Prehladny web a lahka orientacia, celkovy dizajn eshopu je vizualne prijemny.
Zuzana B. (8.2.2026 18:02)
Maria C. (7.2.2026 18:03)
Mária B. (6.2.2026 18:02)
Martina G. (5.2.2026 18:10)
Radoslav F. (3.2.2026 07:38)
Alexander Z. (2.2.2026 19:05)
Perfktné!
-
Výborná kvalita, profesionálne spracovanie, krásne balenie.
-
žiadne.
Andrea P. (29.1.2026 12:10)
Ďakujem za originálny darček, veľmi krásna práca.
Martina K. (27.1.2026 08:07)
Druhá objednávka a zase všetko bezproblémové.
Katarína W. (24.1.2026 18:03)
-
Rýchle vybavenie a dodanie:)
Tamara K. (23.1.2026 19:54)
Všetko prišlo v poriadku, prívesok je veľmi pekný a pôsobí kvalitne. Dodanie bolo rýchle, takže som maximálne spokojná. Určite odporúčam :)
-
Kvalitná výroba a rýchle dodanie
-
Žiadne
Jakub K. (22.1.2026 22:01)
Martina K. (18.1.2026 18:34)
Zuzana K. (16.1.2026 18:02)
Ľubica K. (6.1.2026 18:01)
Mirek Š. (4.1.2026 17:32)
Jana T. (28.12.2025 21:36)